5.28.2017

Babski dzień po mojemu.


Witam was dzisiaj w bardzo nietypowym poście.
Życie w XXI wieku bywa szybkie. Internet staję się zjadaczem naszego czasu, a ambicje bywają dość przytłaczające. Doba stety, albo niestety ma tylko 24 godziny, a czas nieubłaganie leci szybko. Kiedyś miałam ogrom czasu na spędzanie go z przyjaciółkami: na sesjach, kawkach i innych przyjemnościach. Od kiedy prowadzę bloga, kanał na youtube, do tego mam kursy, chłopaka i szkołę, ciężko mi wygospodarować czas właśnie dla nich. Tym razem się udało! 


 Udałyśmy się do parku na sesję z bańkami w tle, potem na spacer ulicą piotrkowską, a na końcu na coś mega pysznego i nie zdrowego czyli KFC. Byłam bardzo zamęczona, a nogi chciały mi odpaść, ale byłam szczęśliwa bo spędziłam bardzo przyjemny dzień, gdzie chociaż na chwilę nie miałam czasu na myślenie o obowiązkach.   


Czy Wy też tak macie, że w natłoku obowiązków zapominacie o sobie i o tym co jest Wam tak naprawdę potrzebne? Bo ja bardzo często. Zapominam o tym, że przede wszystkim jestem kobietą i mimo, że od zawsze lepiej dogadywałam się z facetami to potrzebuje od czasu do czasu spędzić babski dzień w damskim gronie i robić to do czego mój chłopak nie jest zbytnio chętny.


Babski dzień kojarzy się z siedzeniem w domu przed telewizorem w maseczkach z miską popcornu, a ja uwielbiam jak takie dni spędzam aktywnie: na spacerze lub zdjęciach. Nie lubię marnować czasu, nawet oglądające seriale piszę post na bloga czy montuje film, kocham kiedy czas nawet spędzony w przyjemny sposób jest owocem czegoś nowego. Tak jak dzisiejszy post jest owocem wczorajszego wyjścia.


Dajcie mi znać jak wy sobie radzicie z organizacją i czy znajdujecie czas dla siebie na takie typowe babskie dni :D 

7 komentarzy:

 1. Ja również wolę takie dni spędzić aktywnie. Jak już się spotkać ze znajomymi to lepiej gdzieś wyjść, porozmawiać, a nie siedzieć pod kocami i wgapiać się w ekran monitora - to zajęcie jest zarezerwowane dla jesiennych dni, kiedy nie chce nam się z kanapy ruszyć. :D

  OdpowiedzUsuń
 2. O tak, bardzo często zapominam, żeby mieć trochę czasu dla siebie i przyjaciół. Chociaż teraz, gdy robi się ciepło coraz częściej udaje mi się wyrwać z domu.
  http://wieczniepoczatkujaca.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam to samo. Kompletnie brak czasu dla znajomych. Za krótkie te dni 😂
  A miesiące jeszcze szybciej leca.

  http://twinstyl.blogspot.com/2017/05/czym-jest-mlm.html?m=1

  OdpowiedzUsuń
 4. Mamy już prawie czerwiec... Czas zapieprza nieubłaganie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja to robię babskie wieczory, wtedy nakładam sobie maseczke na twarz i włosy i się relaksuje :-) A takie dni z popcoren i przed TV robię sobie tylko w zimę gdy jest mróz, szaro buro i ponuro - w lato bym nie umiała :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dawno nie miałam żadnego babskiego wieczoru. Dzięki za inspirację, czas to zmienić:D
  Pozdrawiam,
  siostry-pinkyandmozg.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja jako babski wieczór, robię sobie w domu domowe spa :D
  Mój blog

  OdpowiedzUsuń

*Weryfikacja obrazkowa wyłączona
*Odwiedzam blogi do, których linki pozostawiacie w komentarzach
*Każdy komentarz lub obserwacja to dla mnie motywacja do działania!

Copyright © 2016 Lolqi Enjoy , Blogger